3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Måløv. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Måløv er to af de nyeste boliger til salg villaerne på Kratlodden 1 og Ulborgvej 5. Begge boliger er beliggende i det attraktive område 2760 Måløv og tilbyder rummelige hjem for potentielle købere.
Kratlodden 1 tilbyder en bolig på 133 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Denne villa er ideel til dem, der ønsker en overskuelig grundstørrelse på 787 kvadratmeter. Prissat til 6.595.000 DKK, repræsenterer den en attraktiv mulighed i markedet.
På Ulborgvej 5 finder vi en noget større villa med 148 kvadratmeter og 6 værelser. Den kompakte grund på 629 kvadratmeter gør denne bolig optimal for dem, der foretrækker minimal udendørs vedligeholdelse. Villaen er prissat til 6.495.000 DKK.
Disse to boliger i Måløv tilbyder forskellige størrelser og rumfordelinger, men begge er moderne villaer, der kan opfylde forskellige behov og præferencer hos kommende boligejere i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.