Vi har gennemgået de seneste tilbudsaviser fra dagligvarebutikker i Måløv og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Meny og Netto.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Meny: Lurpak smør til kun 12 kr. pr. stk.
Meny tilbyder Lurpak smør i flere varianter (150-200 g) til en skarp pris på kun 12 kr. pr. stk. Bemærk, at der er en begrænsning på maksimum 4 stk. pr. kunde pr. dag. Dette tilbud gælder fra fredag den 1. maj til torsdag den 7. maj.
Netto: Bell's grovvalsede havregryn til kun 7,95 kr.
Hos Netto kan du købe Bell's grovvalsede havregryn til en nedsat pris på 7,95 kr. for 1000 g, hvilket er en besparelse på 38% fra førprisen på 12,95 kr. Tilbuddet er gyldigt fra lørdag den 2. maj til fredag den 8. maj.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.